Our Newsletter


Garanti ve Teslimat

Garanti ve Teslimat Şartları Teslim Süresi

Ürün detayı sayfalarında her ürünün teslim süresi yazmaktadır. Sipariş vermiş olduğunuz ürünler belirtilen süre içinde kargoya teslim edilecektir. Siparişinizin kargoya teslim edildiği zaman tarafınıza e-maille bildirilecektir. Kargoya verilen siperişlerin teslim süresi 24-96 saat arasında değişmekte olup, üç iş günü içinde teslim alamadığınız takdirde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri temsilcilerimiz sorumlu kargo şirketiyle iletişime geçerek paketinizin takibini yaparak size bilgi verecektir .

Adetli alımlarınızda ki teslim süresi üretim zamanına göre değişiklikler gösterebilir, müşteri temsilcilerimiz adetli alımlarınızda teslim süresi ile ilgili sizinle irtibata geçeceklerdir.

Kargo Ücreti: Almış olduğunuz ürünler istediğiniz yada anlaşmalı olduğunuz kargoya teslim edilir ve karşı ödemeli olarak gönderilir.

GARANTİ KOŞULLARI, ARIZALI ÜRÜNLER VE İADE ŞARTLARI

Ürün Garantileri: Destina pleksi reklam ürünleri ve display'den almış olduğunuz ürünler DESTİNA garantisi altındadır. Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce DESTİNA PLEKSİ REKLAM ÜRÜNLERİ VE DİSPLAY'e aramanız için yeterlidir..

İADE PROSEDÜRÜ: DESTİNA PLEKSİ REKLAM ÜRÜNLERİ VE DİSPLAY Tüketici Haklarına saygılıdır ve yasal çerve dahihilinde tükecilerine gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ürün iadeleri aşağıdaki koşullara uygun olduğu takdirde kabul edilmektedir

1. Teslim aldığınız ürünleri fatura kesim tarihinden itibaren 1 hafta içinde tekrar satılabilirliği bozulmadan, tüm akseauarları ve orijinal kutusu içinde iade edebilirsiniz

2. Ürünün yukarıdaki şartlara uygun bir şekilde tarafımıza ulaşması halinde kargo ücreti hariç tutularak, ürün bedeli tarafınıza ödenecektir.ürün ücreti 7 gün içinde size havala olarak gececektir.

3. DESTİNA PLEKSİ REKLAM ÜRÜNLERİ VE DİSPLAY ürünlerinin tamamen arkasındadır..